Červenec 2008

červenec-ová aktualizace

5. července 2008 v 11:06 | Frau Esko |  ...Moje kecy...
Ahoooooj :)
Já jsem tak jentak přišla na svůj blog,pokochat se svou prací :) ... Nebudu lhát,opět se mi zastesklo,ALE ... nevrátím se ... prostě ne ... pracovat tu jen proto,že MUSÍTE,přitom se u toho pracování trápíte :/,vracet se nebudu!!
Já si zůstanu u SuG a spol. ... divné,blog se SuG a jsou tam jiné kapely,a zrovna k té jedné - k jednomu členovi,z těch dvou členů :D mě to táhne nejvíc ... přitom na tom blogu nemá co dělat :D ... No,vy,co tam chodíte,víte,jaký tam s tím byly problémy + ty problémy o vzájemné "dohodě" a "spolupráci" (v ironii samozřejmě :/ ) ... ono,pracovat s klukem je někdy celkem náročný :D ... ale,ono mi to i hodně dalo,jsem vám poznala tolik trpaných kapel :D,jsem ráda,protože nemůžu znát jen ty dobrý! ... aApříklad ryby,probohááá,kopírka všech známých jp kapel :D ... krevety ... och můj bože,nebýt Manaba,tak je pomouvám každý den :D no fáákt, Byou má strašně nekorigovatelný hlas :/ ... nelíbí se mi jejich písničky,je to uřvaný a "ublitý" ... pak jsou tu kancl a podobné "malé" kapely ... :D no to je vám taky trapas!
+ ty kapely,který to v roce 07 zabalily :( ... u těch dvou mě to šíleně mrzí,byli fakt výjímečný ... :/ no jo no :( ... a nevyjímaje ten úlet v roce 06 :D ... prostě to Kirito a spol zeslonili ... jako,nevím,co dělali,co si udělali ... jako,podle mě ... 12 let karíery a pak BUM ... a jsou z toho 3 jiné kapely :/ ... no jo,zkusili to znova,jen jeden,který byl v té skupině,co to skončila v roce 07,ten šel taky na solovou dráhu,ale nééé :D "dočasný konec" ... proč neudělat kariéru přes X Japan,ok ... když to Toshimu a spol. pomůže,budiž ,ale co chudák Riku,v té neznámé kapele Chariots...myslíte si,že si z toho ukusuje nehty,kam až se Jun dostal? *lol*
Jej :D ... né,on takový není!!
---
Co vy,a CB? .... Uložilo si mě pár holek,co mi psali,že je škoda,že jsem s bloge skončila :/ ... NJN ... co na to říct ... a na to hnedka,že je to sice škoda,ale ... ony samy už CB moc neposlouchají...došla taky na slova "jsou trapný" ... "přijdou mi divný,chovají se jako už někdo před nima,nejsou originální" apod.
Tak,ještě se CB držíte zuby nehty?
Já o nich už nic nevím,žádný novinky ... na ty svoje zdroje nechodím ... a ono je toho fakt škoda,protože díky CB jsem se naučila ruštinu ... teď jí zapomínám,v ruských časopisech nenajdete články se SuG,LM.C ... nenajdete ... když už,tak jsem našla německý časák,s LM.C ... ale,německý,němčinu mám v malíčku :)
A,jaký bylo výzo?
Jak užíváte prázky? (doufám,že né v záplavách,jak my tady :/ )
Jedete na tábor? K moři? Nebo tak??
Povídejte,povídejte ... já budu doma,hlídat do konce prázdnin malého ... mám superní prázdniny :) ...
Zatím ahoooj!