Únor 2008

Shin a Kiro s méďou

24. února 2008 v 19:56 | Frau Esko |  Fotky - Band
nepovyrostl Kiro trochu?? Vždyť byl klukům po ramena :D :D,nebo to dělaj ty vlasy? :D

Příběh 5ti kamarádů

24. února 2008 v 18:12 | Frau Esko |  Příběh 5ti kamarádů
Ráno byli wšichni w kuchyni, až na Kira a Luminora, kteří se wášniwě líbali w koupelně. Kiro nenápadně zašeptal Lumimu do ucha ,,Už jim to konečně řeknem?´´ Luminorowa ruka pohladila Kira po twáři a jela pomalu níž přes záda až na zadek. ,,Zatím to neřeš´´ Usmál se Lumi. Kiro byl zdrcen, nebawilo ho to už dál skrýwat, kluci už to stejně asi tušili. Jenže Kiro hluboce milowal Luminora a nechtěl mu ublížit, ale cítil, že Luminor ho tolik nemiluje a neustále pokukuje po Shinowi. Už newěděl jak dál!
Byl wečer. Wšichni šli někam wen a doma zůstal jen Shin. Ale Luminor se nakonec rozhodl, že taky zůstane. Kiro tušil, že po Shinowi Luminor wyjede, ale doufal, že se mýlí.
Shin stál w obýwaku a najednou přišel Lumi a zezadu ho objal. Shin se lekl. ,,Co děláš?´´ Otočil se. ,,Pšt´´ zašeptal Luminor a položil Shina na sedačku. Shin se začal wzrušením chwět, ale pořád netušil co má Luminor w plánu a jestli to myslí wážně. Luminor klečel nad ním, pohladil ho po twáři a začal ho líbat na krk. Na Shinowi bylo widět, že si není jistý jestli to chce, ale wzrušení bylo silnější než jeho rozum. Luminor mu wyhrnul tričko a jazykem mu něžně objížděl pupík. Shin jen slastně wzdychl. Luminorowa ruka zajela Shinowi na záda, přejížděl mu boky a občas i lehce zabořil prsty pod jeho kalhoty. Nahl se blíž a začal Shina wášniwě líbat. Ten nechtěl zůstat pozadu a taky Lumimu wyhrnul tričko, které si pak sám swlíkl. Shin začal zápasit s jeho páskem, který se mu po chwíli podařilo rozepnout. Luminor se narownal a stáhl si kalhoty, pak s nimi pomohl i Shinowi. Shin už byl jen w trenkách a nad ním obkročmo seděl Lumi. Wášniwě se líbali, oba už dost wzrušení. Najednou Luminor zajel Shinowi do klína a přes trenky mu začal hladit jeho chloubu. Shin se začal swíjet slastí, chytil Luminorowi ruku a zajel si s ni i pod trenky. Lumimu se rozzářily oči a během wteřiny měl Shin trenky dole. Lumi se sehl a lehce uchopil mezi rty jeho přirození. Začal mu ho něžně kouřit a u toho si pomáhal rukou. Shin měl zawřené oči. Luminor začne hladit Shina jednou rukou po bocích, zadku, stehně… Shin se nemůže nabažit pocitů, které w něm probíhají. Když ho Lumi udělal, spolkl to a usmál se na Shina. Shin na něj hleděl neschopen slowa. Po asi 2 minutách se wzpamalowal a úsměw mu oplatil. Pak se zwedl a Lumi mu uhl. Shin mu naznačil, aby si lehl na jeho místo a Lumi ho s radostí poslechl. Na Shinowi bylo widět, že je nerwozní, páč něco takowého dělal prwně w žiwotě. Ne, že by byl panic, ale s klukem to je premiéra. Opatrně ho wzal Luminorowi do pusy a začal dělat lehké a pomalé pohyby. Po chwíli se osmělil a zrychlil. ,,Joooh..´´ wzdychl Lumi. Těsně před wywrcholením Luminor Shina odstrčí a otočí si ho zády k sobě. Shin poslušně klečí. Lumi zpod sedačky wytáhne lubrigační gel, kterým si ho namaže. Poté pomalu zasune do Shinowa wyšpuleného zadečku. Díky lubrigantu to Shina tolik nebolí. Lumi ho drží za boky a začíná přirážet, po chwíli se do něj udělá. Shin se wysíleně zhroutí na sedačku, ale usměje se na něj. Lumi se zwedne, něžně ho políbí a zašeptá ,,děkuju´´ Sebere se a jde do sprchy. Shin zůstane sedět, hledí do blba a přemýšlí nad tím, co se práwě stalo. Po chwíli wšak zjistí, že nikdy nic tak úžasného s žádnou holkou ještě nezažil. ,,Ale wždyt se mi líbí holky! Nejsem snad teplej!´´ brumlá si. Počká až se Lumi osprchuje a jde do koupelny. Pak si lehne do postele a usne.
Během toho co Shin spal se wrátili kluci. ,,Co mu je, že spí během dne?´´ Zeptá se Yu Luminora. ,,Newím, asi je unawený´´ pokrčí Lumi rameny a Kiro ho probodne zkoumawým pohledem. Tak přeci jen mu s ním Luminor zahnul - pomyslí si. No třeba ne.
Zhruba po hodině se Shin probere. Celkem ho bolí zadek. Wejde do kuchyně a wšichni až na Lumiho si ho se zájmem prohlížejí. Lumi se jen sám pro sebe usměje, čeho si ale wšimne Kiro. ,,Ukaž, nemáš teplotu?´´ Zeptá se starostliwý Strify a šáhne Shinowi na čelo. ,,Ne, nic mi není. Byl sem jen trochu unawený, w noci jsem nemohl spát´.´´ Wymluwí se. Kiro je dost nerwozní, newí co si má myslet. Odwede si Luminora bokem. Tak dlouho na Luminora naléhá, až mu teda řekne co se wlastně stalo. Kiro se málem zhroutí a wyběhne z domu. Běží k domu naproti, wyjede wýtahem do posledního patra až se dostane na střechu. Přemýšlí.
Luminor na Shina hází pohledy, ale ten se ho jen wyptáwá co řekl Kirowi, že tak najednou zmizel. Yuowi wše dojde. ,,Kde je Kiro?!´´ wykřikne, Luminor jen s naprostým nezájmem odpowí ,,Newím´´ Yu se zamyslí, už totiž wenku naznačowal, že nemá cenu žít!
Luminorowi nečekaně přistane na twáři Yuowa ruka. ,,Auuu!´´ chytí se za twář. ,,Jestli se mu něco stane, tak wěř mi, že tohle bylo hodně lehce!´´ Luminor uraženě odchází do swého pokoje. Shin scénu jen nechápawě pozoruje, wůbec netušil, že spolu Luminor a Kiro něco měli! Yu wyběhne před dům, hned za ním Strify. ,,Kirooo, Kiroooo!´´ Wolá Yu zběsile na wšechny strany a Strify se jen rozhlíží. ,,Tam je!´´ Wykřikne Strify a ukáže kde. Oba jen strnou hrůzou, když ho widí stát na samém kraji střechy. Yu se okamžitě rozběhne k domu, wyběhne schody po 3. Mezí tím wyjde za Strifym před dům i Shin a Luminor celou scénu pozoruje z okna. Yu už je na střeše. W tom ale… ,,LUMINORE, MILUJI TĚ!´´ zařwe Kiro a… padá! ,,Nééé..!´´ Zařwe ještě Yu, který byl od něj snad 5 metrů! Postawí se na kraj střechy, kde před chwílí stál Kiro a podíwá se dolů. Začne brečet a omdlí.
Strify rychle skočí domů pro mobil a wolá sanitku. Mezitím Shin jde za Yuem, aby ho probral. Wšichni se pak díwají, jak záchranáři balí Kirowo tělo do igelitu. Yu a Shin se totálně složili, takže jediný Strify byl schopen policii wypowídat, co se wlastně stalo. Chtěli pak wyslechnout i Luminora, ale ten… utekl.
Luminor přišel domů až po dwou týdnech. Kdowí, kde celou tu dobu spal a za co se žiwil. Kirůw pokoj nikdo newyklízel, nikdo toho zatím nebyl schopný,wšichi na tom byli celkem dost psychicky špatně. Luminor se sebral a šel do swého pokoje, ale jeho pokoj wyklizený byl! Wešel tiše k Shinowi do pokoje. Ten stál u okna a newnímal. Luminor k němu přistoupil a zezadu ho objal. Shin sebou pořádně cukl. Nebyl totálně schopen slowa. Luminor ho začal wášniwě líbat a Shin se nechal, ale neoplácel mu to. Cítil, že Luminor má nad ním nadwládu a i kdyby se snažil, tak ho nepřemůže. Luminor ho hodil na postel. Bezbranný Shin se aspon trochu wzpamatowal a wykřikl ,,Ne, já nechci, Luminore!´´ Ale Luminor mu jen přiložil prst na ústa a zašeptal ,,Ještě jednou zařweš, a něco ti udělám.´´ Shin raději zmlkl. Luminor mu začal rozepínat kalhoty, šel na to mnohem rychleji než předtím. Začal ho jemně koustat do rtů, jindy by to bylo Shinowi příjemné, ale teď ne.
Yu šel mezitím do swého pokoje, ale w tom se zarazil ,,Proč jsou otewřené dweře od Luminorowa pokoje?!´´ Položil sám sobě otázku, ale pak si sám w duchu odpowěděl a rozběhl se k Shinowi do pokoje. Shin byl témeř celý swlečený, poslouchal Luminora jako hodinky. Byl snadno owladatelný. Luminor se chwěl wzrušením, ale w tom.. Yu wrazil do pokoje! ,,Ty se ještě po tom wšem opowažuješ…?!´´ Ani nedopowěděl wětu a už měl pěst na Luminorowě twáři. ,,Wypadni, a hned! Tady už pro tebe není místo!´´ Křičí ještě na něj mezitím co se Luminor rychle oblíká. ,,Stejně si to zasloužil, udělal by to..´´Brumlá si Luminor a myslí tím Kira. ,,Ste wšichni trapáci!´´ zařwe ještě a odchází z domu. Má štěstí, že Yu je ted zaměstnaný uklidňowáním Shina, protože jinak by za ním ještě běžel a přidal mu! Shinowi tekly slzy doslowa proudem, Yu ho objímal ,,Neboy, už se ti nic nestane.´´ Utěšowal ho..
Asik po týdnu co byl Shin sám doma,protože Yu byl na brigádě a Strify dodělával maturitu.Shin slyší dveře to asi ty Yu?zeptá se.Luminor,najednou se zjeví před ním Luminor ale už nic víc neví, propudí se na zadním sedadle auta……
Mezitím prišel Strify a Yu domu…všechno jim dojde protože Shin není doma a ani telefon nezveda!zavolají policii.chci nahlásit unos!přijede policie a začne se vyptavát ale Strify spustí :když on byvalý kamarad……policie se začne smát hele nás nezajímají věci že kamarad s kamarádem si nekam vyjeli…denně řešíme vraždy.Strify s Yuem jsou s toho uplně na dne….ví totiž že Shina už nikdy neuvidí.po tydnu se vratí od Yua tatka z Ämeriky a najde Strifyho a Yua ležet v obýváku na zemi v rukách mají zabodnuté jehli a kolem nich leží plno tabletek …zřejmě drog…………….


žužlík a wera

Zastavte život, chci vystoupit 18 2/2

24. února 2008 v 18:09 | Frau Esko |  Zastavte život, chci vystoupit
" Co je?"
" Miluješ ho?" zeptá se mě okamžitě.
" Eh? Proč?" zeptám se zaskočeně
" Takže ne"
" Co? Já neřekla že ne"
" Takže ho miluješ"
" Co? Ježiš co to tu na mě zkoušíš za fintu fň?" naježím se
" Nic nezkouším jen se ptám"
" Do toho ti nic ale není"
" Je mi do toho moc! Dávej si na něho pozor! Nikdy mu to s holkou dlouho nevydrželo. A víš proč?"
" Jo a proč ti do toho něco je? Ne nechci to vědět! Děláš jak kdyby si byl nějaký svatoušek a přitom ojedeš každou která ti dovolí sáhnout pod kahotky!"
" Protože každou podvedl, když se opil na nějaké akci, proto! A je mi do toho moc protože…"
" Jeny pojďte hrát jste na řadě" přeruší naši debatu Nikol
" Sorry lidi, ale nehraju není mi dobře" řeknu jim a vylízám z bazénu.
" Nevidím žádný důvod proč ti věřit! Zrovna tobě takovému… na to ani nemám slov!" zasyčím na něho a jdu nasraným krokem do baráku.
" Ty vole co si ji řekl?" slyším ještě Strifyho jak se ho ptá.
" Nic" odpoví stroze Yu. Ale co se děje dál už neslyším protože jsem už zašla. Wrrrr! Mě naštval! Co si o sobě vůbec myslí? Vlezu do kuchyně natočím si z kohoutku ledovou vodu a napiju se. Sklenici položím na stůj, mno položím spíš s ní třísknu, div se nerozbije. " On mě tak sere! Co si myslí?" řeknu rozčíleně a prásknu pěstí do linky.
" Kdo tě sere?" ozve se kousek ode mě Nikol. Sem se upe lekla.
" Twe sem se lekla až sem si málem kakla" řeknu ji upe vážně a ona se rozesměje.
" Mno fakt prdel, bych chodila s hnědým flekem na zadku ne?"
" Však by ses převlíkla ne?" zeptá se se smíchem.
" To je fakt"
" Kdo tě teda sere?" zeptá se mě znova. Podívám se na ní tak jako že neim jestli to mám říct.
" Neboj se já to nikomu neřeknu. Je jim po tom velké kulové" ujistí mě a usměje se.
" Mno dobrá… Yu mě sere" řeknu a povzdychnu si.
" Jakto? Povídej poslouchám" řekne mi a posadí se na židli. Já si sednu na kuchyňskou linku a všechno ji řeknu… Úplně od začátku jak sem se tu vlastně ocitla a všechno…
" Páni…" vypadne z ní jen
" Jo no… Páni…"
" Mno jako já do toho nechci moc kecat jo… Ale Lumi mi o Kirovi taky něco říkal… Ale tak třeba se změnil a jestli tě miluje tak to neudělá"
" Hmm… Jenže já neim jestli miluju já jeho… A taky jestli by pro mě nebylo vysvobození kdyby mě podvedl a já měla důvod se s ním rozejít… Je mi s ním strašně krásně to jo… Ale není to to co bych chtěla… Strašně mě to přitahuje k Yuovi… Ale vím jaký je… A nechci se zase spálit… Já vážně nevím…"
" Tak víš co? Vrátíme se za nimi k bazénu a potom když tak něco vykutíme, ok?"
" Jasně… už se stejně budou vyptávat kde jsme tak dlouho…" usměju se na ni a seskočím z linky a vydáme se na zahradu.
" No hurá holky, kde se couráte?"
" Ježiš Kiro, ty si tak zvědavej. Nestarej se jo?" odpálkuje ho. Musím se smát.
" Tak snad musím vědět co dělá moje holka ne?"
" Mno to nemusíš…" odpovím mu a skočím do bazénu šipku. Potom chvíli blbneme a cákáme na sebe všichni vodu. Pak mě to přestane bavit tak si sednu na kraj bazénu. Po chvíli zafouká docela studený vítr a naskočí mi husí kůže po celém těle. Nevím proč ale všichni mě tak nějak pozorují a něco si říkají.
" Hele co je? Co tak čumíte?" zeptám se když už to nevydržím.
" Ty… Jeny…" začne opatrně Strify
" Mno copak zlato?"
" Ty máš piersing v bradavce?"
" Mno…" řeknu neurčitě a nevím kde to zjistil…
" Hahaaaa takže sme sázku vyhráli" posmívá se Strify Nikol.
" Cože?? Můžete mi říct o co tu de?"
" Je to jednoduché… Tady Strify se za nás za kluky vsadil s Nikol za vás dvě, že más piers v bradavce… Mno a když ho budeš mít tak sázku prohrála a vy nám musíte předvést nějaké představení…" vysvětluje Lumi
" C-co?? Představení?? A jak ste vůbec přišli na to, že mám piers v bradavce?"
" Stačí se ti podívat pořádně na prsa a jde ti trochu vidět" vysvětlí mi Yu. Podívám se a vážně… Sakra…
" Promiň" řekne mi Nikol
" V pohodě" usměju se na ni.
" Lásko proč si mi to neřekla?" zeptá se dotčeně Kiro
" Neptal ses, proto"
" Mno ale…"
" Vadí ti to snad?"
" Mno právě že nevadí…" řekne a připlouvá ke mně " aspoň tě budu mít za co tahat" dořekne a stáhne mě do vody, když se vynořím tak mě políbí.
" Hele nechte si to na večer jo?" řekne nám Shin
" Nezáviď" řeknu mu se smíchem. Jen si odfrkne a vylízá z bazénu. Asi za půl hoďky jdeme už všichni do baráku, protože začala být docela zima… Slunce zašlo a foukal studenější vítr. Konečně se bude dneska dát dobře spát, ne jak v tom dusnu. Když sem se podívám v obýváku na hodiny a je už půl 8. Twe to sme tam byli tak dlouho?? Sem strašně unavená, to blbnutí mě nějak zmohlo…
" Lidičky… Já se už asi půjdu natáhnout, sem nějaká utahaná…"
" Tak brzo?" diví se Strify
" Jo tak brzo… Večer sem toho moc nenaspala…" dodám potichu a podívám se na Yua. Naše pohledy se střetnou… Já to nevydržím a uhnu pohledem.
" Tak já tě půjdu doprovodit do pokoje" řekne mi Kiro a chytne mě kolem pasu a už kráčíme nahoru.
" Tak ahoj všichni, zítra" zavolám na ně zvrchu. Vlezu do pokoje, vytáhnu si spodní prádlo ze šuplíku a zalezu do koupelny se převléct. Vylezu z koupelny jen v podprsence a francouzských kalhotkách a jdu k posteli na které sedí Kiro. Stáhne si mě k sobě na klín a začne mě líbat na krku…
" Kiro… Já jsem vážně unavená…" řeknu potichu. Smutně se na mě podívá, dám mu pusu na nos a slezu z něho.
" A nemám tu s tebou zůstat?"
" Ne nemusíš… Potřebuju se pořádně vyspat…"
" Dobře, tak zítra"
" Jasně" řeknu mu a políbíme se. Kiro odejde a já si lehnu do postele a přikryji se až na hlavu. Usnu okamžite…
" Ne… ne… nechte mě na pokoji! Neeee! Pomoc!"
" Jeny! Jeny, prober se!" mává se mnou Yu.
" Co? Kde to sem? Co se děje?" zeptám se nechápavě a mám slzy na krajíčku.
" Si doma, zdála se ti nějaká noční můra, křičela si, tak jsem se šel podívat co se ti děje. Co se ti zdálo?"
" Ach Yu" dostanu ze sebe a obejmu ho. "on mě někdo honil a když mě chytli tak mě chtěli zabít…"
" To bude dobrý, byl to jen sen" utěšuje mě a hladí mě po vlasech.
" Chceš abych tu zůstal?" zeptá se mě a já jen slabě kývnu.
" Tak dobře" řekne a zvedá se, až teď si všimnu že je jen v trenkách… Posunu se aby si mohl vedle mě lehnout. Lehne si na záda a já si lehnu na jeho hruď.
" Nevadí?" zeptám se
" Ne vůbec…" řekne mi a hladí mě po zádech " právě naopak" dodá po chvíli potichu… Asi si myslel že už spím a neslyším… Ale spletl se…
Pokráčko příště xD
Janča

pro antifans

24. února 2008 v 17:51 | Frau Esko |  ...Moje kecy...
Nebude to moc dlouhý,ale chtěla bych vám,všem ANTI vzkázat,že...já vás nemám za blbce a tak dále.

Nevím,co z toho máte,když mi na blog napíšete takové hnusné anti kecy,myslíte si,že já se z toho složím a skončím na psychiatrii,protože si někdo dovolil urazit CB?? Nebo jako,co čekáte??
Z toho máte asi velikou úlevu,když se mi tu vykecáte na x řádků,já jen přijdu,zasměju se nad tím a smažu to...

Je zbytečný vám říkat,abyste toho nechali,protože vy toho stejně nenecháte :(

Já nejsem zase fans TH a taky nechodím na blogy o nich a nepíšu negativní komentáře na ně,a víte proč?? Protože jsem normální a hlavně na to nemám čas...tím pádem se asi nudíte a otravujete život někomu jinému!!

Píšete tu,jak akorát tak umí CB kopírovat od TH,ale jak vy to můžete vědět?? Jo,začínali taky na manga,jako TH,ale...vy asi nemáte s nikým stejný styl co?? Nikdy jste neviděli černovlasou holku s cool tričkem,jentak na ulici a nekoupili jste si to samé,akorát že v jiné barvě?? NIKDY co...jasný!!

Vy,jakožto fans TH vidíte Tokio Hotel jako bohy,co jsou se vším originální,jsou slavní,úspěšní a krásní,vidíte jen je a ostatní pro vás jsou pasé a začnete okolo sebe kopat a urážet ostatní kapely.
Nejřív jste měli kecy na Nevada Tan,že kopíruji TH...teď přišli CB a zase kopírují TH,hlavně chudáka Billa no...to je strašnýýýýýýý,že jo? :///////

A to,že Strify zrovna nemá skoro ve 20ti letech mužské rysy,tak ho za to budete odsuzovat?? Promiňte,ale on Bill taky zrovna 2x nevypadá jako kluk...

Asi mě teďka budete nadávat,fajn,nic jiného ani od vás nečekám...stejně si myslím,že někteří z vás CB tajně poslouchají,ale abyste se neponížili,tak je radši budete pomlouvat,urážet a já už nevím co a TH 4ever...

Opravdu by neuškodilo,kdybyste byli malinko tolerantní...

Kirův sen

24. února 2008 v 17:33 | Frau Esko |  ~>Překlady<~
Přeložila Frau Esko pro ccinema-bbizarre-cz.blog.cz,kopírovat se zdrojem
Kiro: Měl jsem jeden tajemný sen: Jel jsem vlakem. Původmě jsem chtěl nekoho navštívit,ale vlak nezastavil. Z počátku jsem z toho byl mrzutý,ale potom jsem našel příjemné uspokojení,že cesta nikdy neskončí.

Výklad: Toto symbolizuje vztahy k jiným lidem a jsou také postaveny na životním období.
Žádný odpor:Kirův současný život ovlivnilo sociálním napětím.
Kiro má potíže lidi vyslechnout a patřičně s nimi soucítit. Proto se stahuje do svého vlastního světa a je ve své hlemýždí ulitě spokojen.
Rada: Buď takový jaký jsi a co si myslí ostatní,je jendo!Hlasujte pro CB

24. února 2008 v 3:05 | Frau Esko |  ~>Novinky<~
No,jako...vůbec nevím,jak jsem se tam dostala a jak jsem hlasovala :D :D twe,se to seběhlo tak rychle,ani jsem nestačila mrknout...každopádně s mým hlaem mají CB se svým klipem FON necelých 48% ...
Hlasuj TADY (klik)
klikneš na to bílé políčko,objeví se ti červený křížek a dole odkliknš "abstimmen" a je to!!

Díky :D

nuda?? tak montážky :D

24. února 2008 v 3:04 | Frau Esko |  ~>Fotomontáže<~
Mě teda k těm montážkám dohnala Any :D ...
detail:
a tak vzniklo tohle...jako holky,kdo chete,abych udělala i vám,tak řekněte,jen mi teda musíte napsat vaše jméno,popřípadě nick :D a omlouvám se,ale Tschechien nebo Slowakei se mi tam fakticky nevešlo :D

říkám,že některý momenty

24. února 2008 v 2:52 | Frau Esko |  Fotky - Strify
jsou vážně cool...
jako,úpa doslova znuděnej "peace"
tady to vypadá jakoby se Strify těšil na konec a rychle dom
tady to je jak,kdyby někoho posílal do míst,kde slunce nesvítí :D :D
a tady se usmívá jak měsíček na hnoji...totálně duchem nepřítomnej,jen se trapně usmívá...
a tady nevím,jestli byl pokus přenést mikrofon z jeho strany do strany publika :D,každopádně to vypadá velice komicky,až si někdo může říct,že při stálém "áááááááááááááágr" Strify padá dopředu :D
tady bude asi brzo zvracet

Few days of my life 5.díl

24. února 2008 v 2:40 | Frau Esko |  Few days of my life
--To, čo si mi napísal si myslel vážne, alebo na teba ešte udiera alkohol?-
--ne.. myslel som to vážne. Naozaj ťa mám rád. Nezájdeme niekam?-
-- No.. môžme.-
"Chceš prísť o celý kred?.. mu zavolaj ne?" otočí sa namňa Kat.
"Veď sme už dohodnutý .. večer s ním dem von. Tak ja sa dem domov pripraviť.. zatim sa maj"
"Ahoj. .a uži si ho =P" povedala Kat a zatvárala dvere
Kris:
Prišla som domov a pomaly sa začala preberať a robiť so seba človeka.. Za dve hodiny má prísť Yu....Hmm ten je presný, pomyslím si, keď niekto zazvoní.
"Tak deme?"usmeje sa namňa hneď, ako otvorím dvere
"Ahoj. Jasné a kam sa ide?" zamykám dom.
"Do jedného baru.. môže byť?"
"Jasné..ak ma príliž neopiješ J "
Kat:
Ešteže si odišla na to svoje rande až potom, keď mi to tu pomohla upratať.Ja by som to sama riadila asi dva dni. Po hoďke prišiel Shin s Kirom.. že pokecať. A tak ok. Aspoň som nebola sama.odomňa odišli asi o jednej ráno.Sa divím,že sa im chcelo. Mohli tu kľudne ostať spať.. ale ako chcú. Ich vec. Idem ja spať. Už ani neviem udržať otvorené oči. Hneď po prebudení volám Kris. Dosť jej trvá,kým to zodvihne.
"Čau.. zastavíš sa?" spýta sa ma, keď zodvihne. Síce som sa jej to chcela opýtať ja, ale čerstvý vzduch nieje na škodu.
"Jasné. Do pol hoďky som u teba."tak sa nachystám a idem
"Poď dnu" otvorí dvere.
"Tak čo... užila si si ?"podpichnem ju na začiatok rozhovoru
"Možno až moc." Povie a trošku sa začervená.
"Nepovedz mi, že si sa s ním ... no ... TO!" . to posledné slovo zvýraznímQueeny

Few days of my life 4.díl

24. února 2008 v 2:40 | Frau Esko |  Few days of my life
Prišla som za ním a vzala si pohár. "Čo tu tak sám?" usmejem sa naňho ... on sa namňa otočí, vezme mi pohárik a naleje.. potom mi ho vráti späť do rúk... Hmm. Tak toto .. Yu a bez slov .. jemu musí ozaj niečo byť. Od tej doby čo ho poznám nezavrel ústa a teraz . .nevydá ani hláska.
"Máš niekoho?" spýta sa priopitým hlasom asi po 3 minútach sedenia
"Nie prečo" pýtam sa a pokaldám prázdny pohárik na stôl. Čakám, čo mi ide povedať, no odpoveď nedostanem. Len sa ku mne nahne a pobozká ma. .. Áno.. ďalší človek, ktorému alkohol nerobí dobre.. To som tu snáď jediná triezva? ... Kiro so Strifym spievaju koledy,v čom im väčšina hostí pomáha a verte,že to neznie najpríjemnejšie, Luminor nabaluje baby,ktoré sa okolo neho "krútia" ako okolo tyče, Kat so Shinom o sebe ani nevedia,jeden ožratý párik si strká jazyk dobreže nie do krku a Yu ma tu bozkáva. No ako úžas fakt :-/.
"Čo robíš" odtrhnem sa od neho
"Ako na čo to asi vyzerá" .. áno. Ešte povie pár slov a ja sa asi zadusím od smiechu s toho jeho ožraneckého prízvuku.Postavím sa a odídem od neho na balkón. Treba trošku prevetrať hlavu. Asi po 10 minútach odtiaľ vyndem. Je už asi 10 hodín. Podľa stavu ľudí a bytu, začnem hostí pomaly vyháňať. Podarilo sa mi vyhnať všetkých dojedného. Keby sa Kat vedela udržať na nohách, asi by vyšla snimi. Radšej som ju ledva odprevadila do jej izby a išla som do obývky. Tak. Vyzerá . .a zvlášť páchne to tu, ako keby tu vybuchla bednička piva. Ale to si nehám na ráno. Natiahnem sa na gauč, a o chviľu aj spím.
Ráno ma zobudí zvuk mobilu
"Poondiata sms" dudrem si popod nos a naťahujem sa za mobilom. Píše Yu .. že je po včerajšku on tak skoro hore ... -Ahoj.. to, čo som urobil včera, nebolo len pod vplyvom alkoholu.. naozaj ťa mám rád.-"
"Nehaj si tie teplé reči a nehaj ma spať." Zas dudrem a otáčam sa na druhý bok. Ani poriadne nepremýšľam nad tým, čo napísal. V tejto chvíli, je mi to úplne jedno.
--O hodinku --
Kat:
Pre Boha. Čo som ja včera robila. Ja si nič nepametám. Heh. Už druhý krát za tento týžden sa Kris postarala, aby som sa poriadne vyspala... a hlavne doma J " Leziem s postele a idem si obzrieť byt po včerajšku. Kris sedí na gauči a preberá sa. .. Asi po 15 minútach, keď sa dá nazvať, že vníma, začneme upratovať po včerajšej spúšti. Potom si sadneme a pustíme si telku. Kris si vezme do ruky telefón a za chvíľku skoro vyskočí s kože.
"Preboha! Ja som zabudla!" skríkne a drží v ruke mobil .. Nahnem sa k nej a čítam sms od Yua ..
"Na čo si zabudla" pozriem naňu... novýraz na nezaplatenie
"Uvedomiť si, čo mi písal..." keď to dopovie.. chytíme strašný výbuch smiechu. Keď ho ako-tak prekonáme, rozhodne sa mu odpísať.
Queeny

z koncertu

24. února 2008 v 2:39 | Frau Esko |  Fotky - Luminor
No tak tohle Any já udělat,tak už tu pusu nezavřu... :.(
jak když hraje na tu,jak se tomu říká? ... žišííí,pomozte mi...hrál na to Jack Frost v tom filmu :D ... taková ta ústní harmonika :D nebo taková ta flétna,tak příčná... :D,se do ní jen fouká...

My wild life 3.díl

24. února 2008 v 2:35 | Frau Esko
-----Medzi tým .. u chalanov-----
"Toto sa im nemôže prepiecť len tak ľahko." Začína debatu Shin a sadá si na gauč.
"Si piš, že nie.... Niečo za niečo. Musíme voľačo vymyslieť." Pokračuje Strify a napcháva sa orieškami.
"Ja mám nápad." Povie Yu a usmeje sa tazlomyselne, ako nikdy. "Podajte mi niekto telefón." Pokračuje a kradne Strifymu s misky oriešky.................
-----Späť u nás-----
"Môžete ísť somnou?" zaťuká mi na rameno policajt. Luminor len vygúľane pozerá a ruky má už v putách.
"A- ale .prečo?!" vykoktám zo seba a nemôžem spustiť oči s tých pút.
"Za krádež." Pozrie na mňa vážnym pohľadom a vytiahne tričko s mojej tašky. O chvíľku už sedíme v aute a mierime na policajnú stanicu...
"Sakra... včera mi skončil väzák a dnes som zas v ďalšom prúseri." Už mi je s tých nervov doplaču. Jedna slza stihne ujsť ale ja ju rýchlo zotriem.
"Neboj sa ... to bude dobré." Mrkne na mňa Luminor a vystupuje s auta. Ja dem hneď za ním. Vôjdeme do miestnosti, kde už čaká strážnik. Je otočený chrbtom. Len nám povie, aby sme si sadli a ďalej sa kochá vyhľadom s okna.
"My sme nič neurobili chápete to !?!?" nevydržím a začnem jačať.
Byť taký najivný ..a nechať sa takto opantať, môžete len vy dvaja." Povie s kľudom v hlase a otočí sa.
"Yu! Ja ťa zabijem!!" Zakričím tak silno, že ma počuje asi celá stanica. Yu sa začal rehotať a vtedy sa do miestnosti nahrnuli ostatní. Rozbehnem sa k nemu a začnem ho päsťami udierať do hrude. To ma ale už Luminor ťahal od neho preč. Ja som sa musela začať smiať, ale podarilo sa mi to zakryť v Lumiho náruči.
"Byť vami tak som ticho. Vy ste sa tiež slušne nachytali." Povie Luminor a rehní sa somnou.
"Niečo za niečo vážený." Ozve sa Kiro a ja poňom hodím vraždiaci pohľad spojený s úsmevom. Tak to tam zabalíme a ideme k nim. Yu pomne u nich hodí to tričko, keré strážnik vytiahol s mojej tašky. Ja toho Yua zabijem. On musí mať známosť ešte aj medzi fízlami. Po hodinke sa od nich poberiem domov. Doma preberiem nákup. Večer sa ide znova do baru. Ale pre istotu ani do jedného s tých dvoch..... ešte že máme taký široký výber. O dve hodinky prišli pomňa a išlo sa. Dnes sa krotili. Nik sa neopil
Queeny

4.2. 08 Stuttgart...ve sqvělé kvalitě ...3

24. února 2008 v 2:35 | Frau Esko |  Fotky - Stuttgart
"jsem ťuk ťuk" :D
twéé,ty nehty,vážení...no toto :D
teda jako nevim,ale Yu má stát jinde né :D :D :D :D

Strify skončil na druhém místě

24. února 2008 v 2:12 | Frau Esko |  ~>Novinky<~
Víte,jak na yamu byla ta anketu,kdo je "nejhavěhším" klukem...
Výsledky:
Bill Kaulitz - 36,61%
Strify - 13,44%
Zac Efron - 11,21%
Ostatní:
Darin - 8,42%
Jo - 7,28%
Martin Stosch - 5,52%
Jimi Blue - 5,10%
Jerome von LXB - 4,59%
Daniel Radcliffe - 3,62%
Bushido - 3,52%
keiner von denen - 0,69%

Ani mě nepřekvapuje,že vyhrál Bill,víte proč? Protože Bill je prostě Bill Kaulitz z Tokio Hotel...no,nemám pravdu? :/
Nevím,kdo je tohodle autorem,každopádně je to hezký...a když se na ty 3 kluky zadíváte,POŘÁDNĚ,tak to jsou tři úplně odlišný kluci... :) ... já to tak vidím :) (tím narážím na to,jak každej "novej" v hudebním/filmovým biznise kopíruje Billa)


Sláva není dědičná 6.díl

23. února 2008 v 21:22 | Frau Esko |  Sláva není dědičná
:D sry za ten konec,nevím,co mě to popadlo..budu to muset v dalším díle nějak zahrát do "autu"...

,,a máte nějakej program na večer?" odvrátím se od okýnka
,,říkali kluci,že bychom mohli jít do kina" odpoví Yu
,,ach tak a co dávaj?"
,,hodně toho,ale my jsme odhlasovali Silent Hill,znáš?"
,,určitě,nedávno mi to půjčovala kámoška na DVD"
,,a dobrý? nebyl to jako třeba večerníček?"
,,hej vůbec,musíš to prostě pochopit,hlavně pak poslouchej ke konci tu malou,černovlasou holčičku,jak bude vysvětlovat čí je kdo dcera a matka a teta,jinak ten film nepochopíš"
,,a bála ses? Že prej to je takový děsivý"
,,děsivý možná,nevšimla jsem si,místama nechutný,to jo,ale nebála jsem se,spíše jsem žasla nad dějem"

...Takhle jsme pokračovali s Yuem zbytek cesty i cesty od auta do domu,z chodby domu do pokoje a pořád a pořád jsem kecali,jsem se málem ani nezula.

,,jsi mi řekla už půl filmu" zasměje se Yu
,,tak když to ze mě pořád doluješ,já už nic neprozradím,uvidíš večer"
,,a ty nepůjdeš?"
,,asi ne,budu ještě trénovat v tělocvičně dole (máma jí nechala přestavit dole,místo garáže a nějaké komory nebo co) a navíc...bych se cítila asi trapně v přítomnosti 5ti kluků"

,,jídlo,pojďte dolů" zakřičí máma

S Yuem se sebereme a jdem do kuchyně,kde už čeká máma s bráchou.

,,co jste tam proboha vy dva dělali?" zeptá se a v jeho očích je vidět určitá nervozita,jestli náhodou jsme tam spolu...xD (je vám to jasný :D)

,,povídali si" odpovíme s Yuem stejně

No,to byste nevěřili,jak se bráchovi ulevilo,úplně z toho "ufnul" (jako uuuuuuuf,jo? :D)

,,co sis jako myslel?!" zeptá se Yu podezíravě
,,to nejhorší,ale už jsem klidnej a mám hlad,mami,šup..."

Po večeři se šli kluci připravit,jakože upravit make-up a zhodnotit před zrcadlem,jak jim to neskutečně sluší a jsou nadměrně drsní a cool zároveň.

,,Katyyyyyyyyyy" zavolá brácha

A jéje,už je to tady,něco zas chce, "Katy" mi neříká jen tak...

,,ano Strifyyyyyy"
,,prosím tě" přiběhne do kuchyně,zrovna myju nádobí
,,co potřebuješ?"
,,počkej přeci...musím nabrat kyslík"
,,Yu je taky tak udýchaný jako ty?" chytnu výtlem
,,vypadám snad jako teplej?"
,,nééééééééé (xD)"
,,hej,to je strašný,jsi mladší o nějaký 4 roky a pořád si vyskakuješ"
,,houbo,seznam se,tohle je Strify,údajně zpěvák a jediný tvůj úkol je: ROZMAZAT MU MEJKAP" promluvím k houbě na nádobí
,,néééé ségra,neblbni,mám ho čerstvě nanešenej" a už napůl zdrhá,až teda zdrhne úplně

,,tu řasenku si půjčit můžeš" zakřičím na něj ještě,stejně nic jiného po mně nechtěl

Ani nevíte jakej je to horor,mít bráchu,co se líčí a nemůže bez toho být...

Vypustím vodu a jdu do svého pokoje.
Vyšlapu schody,otevřu dveře a spustím:,,ty nemáš sv-...ó můj BOŽE" zařvu to "bože"

,,ségra,to není tak jak si myslíš" ujišťuje mě brácha

Katy

z óčka

23. února 2008 v 19:50 | Frau Esko |  ...Moje kecy...
zhruba před hodinou,kdo máte Óčko,jste si určitě všimli,že tam byli CB s Escape to the stars...jsem tak nějak všeho nechala,i psaní dalšího dílu k ff a když byl mobil při ruce,tak jsem fotila :D :D,naprosto crazy,ale tak co... :D byla sranda...mám jich teda víc,jenže mi blbne z neznámého důvodu USB :( ...

..omlouvám se za případné "čáry" ... je to těžký no a já to neumím... :D ... a taky,že je to focený jakoby z boku,já mám pc a hnedka vedle tv a sedím bokem no...mohla bych se žídlí odsunout přímo před tv,ale...jsem byla tak vypleskaná z toho klipu,že jsem na to úpa zapomněla...
tahle poslední je totálně nevydařená,ale lolová :D :D :D :D :D

Zastavte život, chci vystoupit 17

23. února 2008 v 17:42 | Frau Esko |  Zastavte život, chci vystoupit
Omlouvám se,bylo mi řečeno pozdě,že tu chybí 17.díl....tak tady je...a fakt se omlouvám...

" Dneska už mě nikam nedostanete" řeknu když dorazíme domů a rovnou padnu na sedačku. Ostatní se rozprchnou po baráku, kromě Kira… Ten si lehne na mě a dívá se mi do očí. Dám mu ruce kolem krku a začneme se líbat. Rukou mi začíná zajíždět pod tričko a ucítila jsem, že začíná mít trochu těsno v kalhotách.
" Jeee budeme se tulit" slyším Strifyho a ucítím na sobě strašnou váhu. Ten blbec na nás skočil!
" Strify, ty debile slez" řekne mu Kiro, protože já nejsem schopna slova.
" Kluci pojďte se taky tulit" křičí Strify na ostatní.
" Opovažte se" dostanu ze sebe
" Už běžím" slyším Shina. Doprdele, tak teď jsem v sedačce zaražena úplně, bude zázrak jestli se z ní zvednu.
" Kiro, já nemůžu dýchat" pošeptám mu.
" Vy volové slezte, Jeny nemůže dýchat" říká jim Kiro a snaží se zvednout.
" No tak Jeny nebuď sračka" směje se Yu stojící vedle nás.
" Jé Yu, pojď se přidat" láká ho Strify
" Opovaž se" zasyčím na něho
" Bo co?"
" Bo ti ho urvu"
" To bych chtěl zažít a umřít"
" To zažiješ a pak bolestí umřeš jestli na nás skočíš" už chce něco říct, když…
" Co se to tu děje?" uslyšíme Lumiho jak jde ze schodů
" Lumii láskoo pomoc mi" zavolám na něho a začnu mávat rukama jen jak mi to umožní moje situace.
" Už běžím" řekne a fakt začne utíkat ze schodů. Shodí ze mě kluky a já tam ale pořád ležím.
" Tak lásko jo?" řekne naštvaně Kiro
" Ježíš si to tak neber. To byla sranda. Jediná moje láska si ty" řeknu mu i když uvnitř sebe si tím nejsem až tak jistá.
" No proto. Máš štěstí"
" Já vím a teď mě zvedni prosíím."
" Lumčo díky" poděkuju mu a hodím na něho velký smajl
" Lumčo?" zaksichtí se na mě.
" Jo tak ti teď budu říkat" :-D
" Tak co budeme dneska dělat lidi?" zeptá se Strify
" Jako já neim jak vy, ale my se dneska s Nikol budeme čvachtat v bazénu"
" Fakt?" vypadne z ní
" No jasne. Přece se v tom horku nikam nepovlečem."
" Ale já nemám plavky" namítne. Změřím si jí pohledem.
" To nebude problém. Máme podobnou postavu, ti půjčím svoje plavky"
" Mno tak my se k vám přidáme, co kluci?" navrhne Kiro
" Jo to je dobrej nápad" souhlasí všichni
" A vy máte jako plavky jo?" zeptám se pochybovačně. Myslela jsem že to bude taková dámská jízda a že pořádně pokecáme.
" No jasně že máme. Máme tu i normál oblečení. Jsme tu totiž hodně často" odpoví mi Strify.
" Aha… No všímám si"
" Copak tobě to vadí?" zeptá se mě Kiro
" Ale vůbec ne" sladce se usměju " těším se až uvidím v plavkách to tvoje sexy tělíčko" dopovím a kousnu se do rtu. Plácnu ho po stehně a zvedám se k odchodu. Ten toho využije a plácne mě přes zadek, ale pořádně až nadskočím.
" Nesahat" mu jen řeknu a beru Nikol za ruku a vleču ji do pokoje.

" Tak co, který si vezmeš?" zeptám se jí když na postel hodím asi 5 párů bikin.
" Vezmu si ty tyrkysový"
" Fajn, tak se jdi převléct do koupelny, já se převlíknu tady." Řeknu jí a jde do koupelky, ale né do té co mám v pokoji, nevím proč, ale to je fuk. Já se svlíknu do spodního prádla a uvažuju, které si vezmu já.
" Hmmm tak které si obleču?" řeknu nahlas.
" Vem si ty zelené, hodí se ti k očím" ozve se za mnou.
" Yu? Co tu děláš?!"
" Přišel sem ti pomoc vybrat plavky" odpoví mi a jde ke mně blíž.
" To by mi měl spíš pomáhat Kiro nemyslíš?!"
" Ale ten tu teď není…" řekne mi a cítím jeho dech na tváři.
" Proč mě tak provokuješ?" zeptá se mě.
" Jáá??"
" Ano ty" řekne mi a jemně mi sundá ramínko podprsenky a pohladí mě po rameni. Naskočí mi husí kůže. Sakra proč?! Proč je mi to tak příjemný?!
" Já nic nedělám. A teď prosím běž. Co nevidět přijde Nikol a nechci aby tě tu viděla. Mohla by si myslet něco co není pravda."
" Ale může to být pravda" řekne mi a položí mi dlaň na tvář. Ani si to neuvědomím a přivřu oči a když je otevřu je těsně přede mnou a čeká jestli ho políbím. Jak ráda bych to udělala. Nakonec ho teda…

Pokráčko příště xD

Janča

začínám pochybovat o tom,

23. února 2008 v 17:32 | Frau Esko |  Fotky - Strify
...jestli to druhé oko vůbec má :D :D
jina jako...spálenou pusu má dost...se asi nějak moc horlivě líbá :D :D :D :D ,nebo rtěnka?? ... abych mu zas nekřivdila zbytečně

upa hezká av...

23. února 2008 v 17:30 | Frau Esko |  Avatary - Strify
ten pohled :)

červeno-černý

23. února 2008 v 17:29 | Frau Esko |  Avatary - Yu