Pošeptej do vlasů 9

23. listopadu 2007 v 16:00 | Jana a Katy |  Pošeptej do vlasů
Po cestě jsme blbnuli jak malé děti. Ke zkušebně jsme došli asi za 20 minut. Nebyla moc velká, ale zato byla útulná. Když ten bordel co tam měli. Všude samé krabice od pizzy a plechovky coly. Byl tam i gauč a před ním bylo jakoby jeviště a tam měli kluci svoje nástroje. SEdmen si s Katy na gauč a kluci se chystají.
" Tak co? Jak to včera dopadlo?" zeptám se jí celá napnutá.
" No nic nebylo. V pokoji jsme se mazlili a pak sme šli spát. Nechceme nic uspěchat." Řekne a usměje se. " A co ty? Jak to že jste spolu?" zeptá se mě na oplátku.
" No jak včera byla ta bouřka, tak jsem šla k němu, protože u tebe byl Strify. No a ráno se to nějak stalo že sme spolu." Řeknu jí.
" Aha a spala si s ním?"
" Blázníš? To víš, že ne. Sice chtěl, ale já ne."
" Dávej si na něho pozor. Kluci o něm říkají, že je to velký děvkař. Nechci, abys pak litovala." Řekne mi starostlivě.
" Snad mě nezklame. Třeba se změní." Řeknu jí s nadějí v hlase. A to už kluci začínají hrát.
Jejich hudba je dost dobrá. Strify má hezký hlas a Lumi má úplně božský bas. Yu s Kirem úplně superně válí na svoje kytary a Shin zas na bicí. Fakt jim to spolu jde. Musím se celou dobu dívat na Yua. Musela jsem se smát… Vidět je jak to strašně prožívají by rozesmálo snad každého. I u Katy vidím jak ji cukají koutky. Najednou se na sebe obě podíváme a vybuchneme smíchy. Chytneme strašný výtlem. Válíme se po sedačce a chlameme se. Já z té sedačky spadnu a to nás ještě víc rozesměje. Podívám se na kluky a ti na nás čumí jak žížala z hnoje.
" Holky co se stalo?" ptal se nás ustrašeně Strify. My jsme se na sebe s Katy podívaly a chytly výtlem nanovo. Yu ke mně přišel a chytl mě za ramena a zatřepal se mnou.
" Emily co se děje sakra?!" zeptal se naštvaně. Já sem se na něho vážně podívala, ale jakmile jsem si představila jak se tam kroutí, tak jsem okamžitě vybouchla smíchy a mám ten dojem že sem ho i poprskala. :D Smála jsem se mu přímo do obličeje. Díval se na mě jak na magora. Katy se taky smála, ale už né tolik.
" Tak co se děje Katy??" naléhal na ní Strify.
" Jak… Jak… Hahaha…. Jak ste… haha… ste se kroutili!" vykoktá jim Katy a vybuchne smíchy. Já už nemůžu ani dýchat jak se směju. Do břicha mě chytá křeč a huba mi asi za chvíli odpadne. Yu se zvedne a nasraně odejde ven.
Po chvíli, když jsem se přestala smát jsem šla za ním. Ten stál venku a někam se díval. Chytla jsem ho za rameno. Ucukl a odešel. Ajaj… Si to nějak moc vzal. Hmm… Si to musím nějak vyžehlit. Jdu teda dovnitř a tam všichni kecají. Sednu si k Yuovi a pošeptám mu do ucha " No tak už se nezlob" a dám mu pusu na tvář. Smutně se na mě podívá a jde si pro colu. Katy se ke mně nahne a zeptá se
" Je naštvaný hodně?"
" No vypadá spíš že ho to mrzí že sme se smály." Řeknu jí, ale to už se Yu vrací.
Sedne si vedle mě a já se mu opřu o rameno a dám mu ruku na hruď a hladím ho.
" Promiň" řeknu mu a udělám na něho psí oči. On mě vezme kolem ramen a dá mi pusu do vlasů. " Tak snad už je to dobré" pomyslím si.
" Kluci, ale musím uznat že hrajete fakt dobře a jste spolu sehraní." Pochválím je.
" Díky. Doufáme že už prorazíme. Máme na příští týden domluvený koncert v Daimondu. Tak snad bude úspěch." Řekne natěšeně Strify.
" Tak to vám přeju hodně štěstí. Určitě budete mít úspěch." Řeknu.
" Jo a vy dvě tam budete s náma, tak si nic neplánujte." Řekl Shin.
" Jo jasně neboj, to bysme vám neudělaly." Řekne mu Katy.
" No tak už půjdem, ne? Mám hlad jak vlk." Ozve se Yu a všichni souhlasí a jdeme se někam najíst…..
Pokráčko příště a piště komentáře dííky moc
Jana
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama