Pošeptej do vlasů 16

28. listopadu 2007 v 19:40 | Jana a Katy |  Pošeptej do vlasů
Ráno, když se probudím jsem s hrůzou zjistila že jsem zaspala.
" Doprdele" řeknu a vyletím z postele. Yu se okamžitě probudí a nechápavě se mě zeptá " Co se stalo princezno"
" Co? Zaspala jsem! Teď přijdu pozdě" řeknu mu smutně. On se na mě usměje
" Tak tam prostě nechoď" řekne mi a stáhne mě k sobě na postel.
" No tak dobře… Stejně je pátek." Řeknu mu a přitulím se k němu. Ještě napíšu smsku Katy že dneska nepřijdu a ať se po škole staví ke mně a pak půjdeme nakupovat. Asi po hodině vstaneme. Yu se jde osprchovat a já jdu udělat něco k snídani. Přesněji řečeno udělám toasty. Je to rychlý, jednoduchý a nic na tom nemůžu zkazit jak je mojí specialitou.
" Co děláš dobrýho?" zeptá se mě Yu, když příjde do kuchyně.
" Toasty, aby jsme neumřeli hlady" odpovím mu a už to nesu na stůl.
" Dneska máme ten koncert, příjdeš?"
" No si piš. Přece sem to slíbila a nenechám si ujít jednu z nejdůležitějších věcí v jeho životě kluka, kterého mám moc ráda. To bych ti neudělala" řeknu mu a usměju se na něho.
" Děkuju si zlato, mám tě strašně rád" řekne a políbí mě.
" No ale po škole se pro mě staví Katy a jdeme do obchodu si koupit něco na sebe na večer. Abych se ti líbila." Řeknu mu a usměju se na něj.
" Ale ty se mi líbíš ve všem." Zalichotí mi
" A jak to teda bude večer? Půjdeme tam spolu nebo tam máme přijít samy?"
" No my tam budeme muset být dřív, takže asi dojdete samy."
" Jo dobře, jdu se osprchovat tak né že tam za mnou polezeš jasný? Chci se ospršit v klidu. A jestli chceš tak máš dovoleno si prohlídnout moje výkresy" řeknu mu a jdu do koupelny.
Dopoledne uteče jako voda. S Yuem se pořád válíme v posteli a mazlíme se. Užíváme si tu volnou chvíli co máme teď jen a jen pro sebe. Ani se nenaděju a už na dveře zvoní Katy.
" No čau ty zevláku, ty to vlákáš když nemáš rodiče doma." Řekne mi a jde do obýváku.
" Čus, se neflákám… No vlastně jo, ale zaspala jsem a Yu mě pak nechtěl už pustit." Vysvětlím ji. Sedíme v obýváku a Yu jde dolů jen v kalhotách bez trička. Tý jo… Mám ho celý den doma a furt z něho nemůžu spustit oči…
" Čest Katy" pozdraví ji Yu
" Hoj" oplatí mu pozdrav a culí se na mě.
" Zlato my už půjdeme do toho města jo?" řeknu mu.
" Jo jasně já už taky půjdu domů, ať kluci nenadávají kde jsem tak dlouho"
Skočím se převléct a můžeme vyrazit.
Ve městě strávíme snad 3 hodiny. Sem úplně zničená. Ale výsledek stojí za to.
Koupila jsem si plno nových náramků a kupu nových náušnic. Úplně si na nich ujíždím. A na sebe jsem si koupila černé tričko na zavazování za krk, takže skvěle vyniknou moje vytetované křídla na lopatkách, černo-červené podkolenka a černou sukni, na kterou si dám hafo řetězů, takže budu fajně chrastit. :D
Když dojdeme ke mně domů, vyjde nám to tak akorát, abychom se osprchovaly a nachystaly. Obě se hodíme do svých nových modýlků a já přidám ještě černý čočky. A můžeme vyrazit do Daimondu. Je to kousek asi 10 minut cesty pěšky.
Když dorazíme do klubu je dost narváno. Sedneme si s Katy k baru a objednáme si vodku. Najednou ke mně někdo přijde a zakryje mi oči. Vezmu ho za ruce a podle prstýnků poznám, že je to Yu. Sundám mu ruce z očí a otočím se k němu.
" Ahoj brouku" pozdravím ho.
" Ahoj krásko" oplatí mi pozdrav a políbí mě. Všimla jsem si že u Katy je už i Strify.
" Ahoj chlape" pozdravím ho.
" No čau" pozdraví mě.
" Smím prosit?" řekne mi Yu. Vyvalím na něho oči a přistoupím na jeho hru.
" Ano, smíte" odpovím mu. Nastaví mi rámě a já se ho chytnu. Zrovna tam hrajou nějaký ploužák. Když dojdeme na parket tak mě obejme, jak kdybych mu chtěla utéct. Obejmu ho kolem krku a užívám si jeho blízkosti. Strašně krásně voní. Rukama mi sjede po zádech na zadek a chytne mě za něco.
" Už jsem ti řekl jak ti to dneska sluší?" zeptal se mě.
" Ne neřekl, ale děkuju" řeknu mu a usměju se. Odtáhne se ode mě, podívá se mi do očí a nakloní se ke mně k polibku. Začneme se líbat a on si mě začne víc mačkat k sobě. Rukama mě přitlačí k jeho slabinám a ucítím jeho vzrušený. Pane bože… On je snad furt nadržený nebo já nevím :D No ale vadit by mi to nemělo aspoň vím že ho vzrušuju. Najednou mu na rameno zaklepe Strify že už budou vystupovat.
" Budu hned u podia a budu vám fandit" řeknu mu a naposledy ho políbím.
Protlačíme se s Katy hned k podiu. Konečně nastoupili kluci. Holky co kolem nás stály začaly strašně ječet. Málem mi praskly bubínky. Pořád sem se dívala na Yua jak hraje. A vzpomněla jsem si na tu zkoušku. Podívala jsem se na Katy a ta na mě. Obě sme myslely na to samé. Musely jsme se usmát a dál jsme si všímaly jen svých miláčků. Když kluci dohráli publikum ho odměnilo velkým aplausem. Čekala jsem na Yua kousek od podia. Když šel ke mně, tak se na něho nalepily nějaké bárbíny. Furt se uchechtávaly a flirtovaly s ním. Na něco se ho ptaly a on jen omluvně zakroutil hlavou a šel ke mně. Ty se za ním dívaly a jen slintaly. Přišel ke mně obejmul mě a políbil. Těm pipkám spadla brada a já se na ně vítězně usmála. Jen se na mě zaksichtily a šli nabalovat někoho jiného. Byl to supr večer. Kluci si ho maximálně užili a my s nima. Domů jsme dorazili kolem 3 ráno. Přišla jsem do pokoje a jako omámená jsem ze sebe shodila oblečení a jen ve spodním prádle zalehla……
Pokráčko příště a pište komentáře děkuju
Jana
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama